شرح وظایف

image
image
image
image
image
image
image
شرح وظایف

انواع خدمات گروه مهندسی مدیریت فناوری اطلاعات خیام

گروه مهندسی مدیریت فناوری اطلاعات خیام انجام امور ذیل با بالاترین درجه کیفیت را رسالت خود دانسته و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهد ورزید:

خدمات مشاوره ای

گروه مهندسی فناوری اطلاعات خیام آماده ارائه خدمات مشاوره ای در حوزه های مختلف به استارتاپ ها و کسب و کارها می باشد، از این رو کاربران عزیز میتوانند از طریق سایت درخواست مشاوره با مشاور خود را برای تاریخ و ساعت معین ثبت و پس از تایید کارشناس ذیربط از طریق سایت اقدام به پرداخت هزینه مشاوره نموده و در زمان تعیین شده به یکی از صورت های حضوری و یا غیر حضوری مشاوره بگیرند.

image
image

در اختیار گذاتشتن فضای کاری

گروه مهندسی فناوری اطلاعات خیام جهت افزایش هم افزایی و کمک به تیم سازی و تبادل اطلاعات بین استارتاپ های فعال، اقدام به واگذاری فضای کار اشتراکی نموده است و کاربران می توانند درخواست خود را از طریق سایت ثبت و پس از تایید گروه اقدام به فعالیت نمایند. بدیهی است برای استفاده از فضای اشتراکی ملزم به پرداخت هزینه اجاره می باشند.

 

پذیرش استارتاپ های نوپا و دانش بنیان

استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپایی که تمایل دارند درشتاب دهنده خیام {مجموعه ای اثرگذار و مورد اعتماد برای کسب و کارهای نوپا و دانش بنیان) پذیرش شوند می توانند درخواست خود را از طریق تکمیل فرم پذیرش در سایت ثبت نمایند که پس از بررسی و برگزاری  جلسات با ایشان نسبت به پذیرش و یا عدم آن به آنها اطلاع رسانی خواهد شد..

image
image

اعطای وام به استارتاپ ها و سرمایه گذاری

به منظور تولید محصول استارتاپ هایی که توان مالی بالایی برای تبلیغات و ارائه محصول در بازار ندارند مبلغ 35 میلیون تومان به صورت سرمایه گذاری گروه با استارتاپ در سه مرحله به استارتاپ اعطا میشود.  

 

 

برخورداری از امکانات Time Sharing 

 کلیه استارتاپ ها و کسب و کارها می توانند در صورت نیاز به فضا برای جلسات خود، از امکانات گروه مهندسی فناوری اطلاعات خیام استفاده نمایند برای اینکار کافیست تنها از طریق سایت اقدام به رزرو برای تاریخ و ساعت مشخص نمایند.

image
image

پذیرش Freelancer

گروه مهندسی فناوری اطلاعات خیام با بوجود آوردن شرایط کاری مساعد برای برنامه ریزی با قابلیت انعطاف بالا جهت کاربرانی که به منظور برآورده ساختن نیازهای مالی خود با مشکل روبرو هستند و اکثرا از تعادل زندگی و کار خود راضی نیستند  زمینه را جهت انجام دورکاری در منزل یا اصطلاحا فریلنسر فراهم آورده است. 

 

فروشگاه اینترنتی خیام
 فروشگاه اینترنتی خیام از جمله اقدامات دیگر گروه مهندسی فناوری اطلاعات خیام است که به کمک آن میتوان نسبت به خرید محصولات استارتاپ ها و یا بعضا مشتریانی که تمایل به عرضه و فروش محصولات خود در این فروشگاه را دارند،  نام برد. 

image
image

برگزاری کلاس های آنلاین

گروه مهندسی مدیریت فناوری اطلاعات خیام با برخورداری از کادر آموزشی مجرب دانشگاهی و امکانات و تجهیزات شبکه ای قوی این امکان را برای کارکنان نهادها، اصناف و سازمان ها و ادارات دولتی و همچنین مدیران میانی و عملیاتی که اغلب اوقات درگیر جلسات و امور کاری هستند فراهم آورده تا بتوانند بدون دغدغه فکری و به دور از محیط استرس زای اداری در محیطی بجز محیط اداری و بعضا در منزل خود به فراگیری دوره های تخصصی و حرفه ای آنلاین بپردازند. 

فروشگاه اینترنتی خیام

گروه مهندسی مدیریت فناوری اطلاعات با برخورداری از مترجمین مجرب و کارآزموده قادر به ترجمه مجموعه متون و مقالات شما را در کوتاهترین زمان ممکن به انجام رساند. این مجموعه هم چنین با برخورداری از افراد سرمایه گذار قادر به سرمایه گذاری  در چاپ کتاب های شما را دارد.

image
image
image