مراحل کسب مهارت

انتخاب دوره

انتخاب دوره

1- قبل از انتخاب دوره توضیحات مربوط به دوره را ملاحظه کنید.

2- در انتخاب دوره حتما به ساعت برگزاری و مدرس آن دقت شود. چون ممکن است یک دوره توسط تعدادی از مدرسین تدریس شود.

3- به لحاظ برگزاری دوره ها به صورت آنلاین هیچ محدودیتی از لحاظ جنسیت و شرایط جنسی برای شرکت در دوره های آموزشی وجود ندارد.

4-در صورت انصراف از دوره با هماهنگی کارشناسان تا قبل از پایان زمان تعیین شده برای ثبت نام، مبلغ پیش ثبت نام بدون هیچ گونه جریمه به شما عودت داده می شود یا در صورت نیاز برای دوره انتخابی بعدی شما در نظر گرفته خواهد شد.

ثبت نام

ثبت نام

1- تمامي فراگیران مي بايست در هنگام ثبت نام در دوره های آموزشی، شرح کامل مربوط به محتوا و سرفصلهای دوره، مخاطبین دوره، شهریه ثبت نام و دیگر اطلاعات مندرج در صفحه مربوط به هر دوره را با دقت مطالعه نموده و سپس نسبت به ثبت نام  در دوره اقدام نمایند.

2-آخرین مهلت ثبت نام در هر دوره آموزشی به گونه ای تعیین میگردد که تا زمان شروع دوره 7 روز باقی مانده باشد. پس از ثبت نام قطعی، داوطلب میتواند تا سه روز قبل از تاریخ شروع کلاسها نسبت به انصراف در دوره اقدام نماید. توجه داشته باشید که مطابق عرف حاکم بر مؤسسات آموزشی، استرداد وجه ثبت نام پس از آخرین مهلت ثبت نام تا سه روز قبل از شروع دوره با کسر 20 % خسارت فسخ قرارداد به دلیل خسارات وارد به مؤسسه از قبیل خسارت فسخ قرارداد با مدرس، تهیه لوازم پذیرایی و کمک آموزشی و هزینه های جانبی دیگر قابل برگشت میباشد.

3- چنانچه داوطلب در فاصله میان شروع ثبت نام تا آخرین مهلت ثبت نام درخواست انصراف از دوره را بنماید، وجه واریز شده به حساب فراگیر  بدون کسر هیچ کسوراتی و ظرف مدت حداکثر 12ساعت به حساب داوطلب مسترد میگردد.

4-چنانچه تعداد شرکت کنندگان در هر دوره آموزشی تا زمان آخرین مهلت ثبت نام به حدنصاب لازم برای برگزاری دوره نرسد، مراتب سریعاً به اطلاع ثبت نام کنندگان رسیده و با هماهنگی و اطلاع قبلی ایشان، مبلغ شهریه پرداختی در همان روز به حسابی که اعلام مینمایند مسترد خواهد شد.

پرداخت شهریه

پرداخت شهریه

1- چنانچه داوطلب در فاصله میان شروع ثبت نام تا آخرین مهلت ثبت نام درخواست انصراف از دوره را بنماید، وجه واریز شده به حساب فراگیر  بدون کسر هیچ کسوراتی و ظرف مدت حداکثر 12ساعت به حساب داوطلب مسترد میگردد.

2- تاریخ و ساعت شروع هر دوره آموزشی، مدرس دوره و دیگر مشخصات اصلی دوره از جمله محتوا و سرفصلهای آموزشی مربوط به هر دوره که در آگهی سایت و یا صفحه رویدادها و تقویم آموزشی به اطلاع داوطلب رسیده است غیر قابل تغییر میباشد و مؤسسه موظف است مطابق همان مشخصات و اطلاعات اعلام شده دوره را برگزار نماید. چنانچه به هر دلیلی در هر یک از موارد مذکور تا قبل از شروع دوره تغییری از سوی گروه آموزشی خیام لحاظ گردد، مراتب باید سریعاً به اطلاع داوطلبان برسد. در صورتیکه شرایط جدید مثلاً  تغییر ساعت شروع کلاسها از سوی داوطلب مورد موافقت قرار نگیرد و منجر به انصراف وی از شرکت در دوره گردد، مؤسسه موظف است تمام شهریه دریافت شده را ظرف مدت 12 ساعت به حساب ایشان مسترد نموده و فیش واریز شهریه مسترد شده را از طریق ایمیل یا وسایل ارتباطی دیگر برای داوطلب ارسال نماید.

3- پرداخت شهریه بصورت آنلاین و در 5 روز اول مهلت ثبت نام، مشمول 5 % تخفیف شهریه میگردد. چنانچه قصد واریز وجه در مدت زمان یاد شده و بصورت آنلاین را دارید؛ با تلفن های پشتیبانی مؤسسه تماس بگیرید تا کد تخفیف شهریه را به شما اعلام نمایند. در زمان تنظیم فرم ثبت نام قطعی با وارد کردن این کد، تخفیف شهریه در فرم مذکور لحاظ میگردد.

 

شرکت در دوره

شرکت در دوره

تمامی دوره های آموزشی خیام در حال حاضر بصورت غیرحضوری میباشد بنابراین اعلام عدم ناآگاهی داوطلب و درخواست آموزش مجازی و آنلاین یا استرداد وجه شهریه پس از واریز وجه و گذشتن موعد مقرر جهت انصراف از دوره به هیچ پذیرفته نخواهد نشد.

آزمون

آزمون

حضور قراگیران جهت آزمون پایان دوره به صورت آنلاین در تاریخ های تعیین شده توسط موسسه در سازمان فنی و حرفه ای کشور الزامی است.

دریافت گواهینامه

دریافت گواهینامه

1- اخذ گواهینامه مهارت بستگی به درجه مهارت متقاضی در حرفه مورد نظر دارد . متقاضیان فاقد مهارت می بایست از طریق یکی از مراکز آموزشی سازمان ( دولتی یا غیر دولتی ) آموزش های لازم را کسب نموده و از طریق همان مراکز به آزمون معرفی و پس از موفقیت در مراحل نظری ،عملی و مشاهده ای آزمون گواهینامه مهارت مربوطه را دریافت دارند.متقاضیانی که در حرفه مورد نظر دارای مهارت های علمی و عملی لازم ( از طریق کسب تجربه ) مطابق با استانداردهای سازمان  می باشند ، می توانند با مراجعه به واحد آزمون مرکز شهرستان نسبت به تکمیل پرونده و ارائه مدارک لازم اقدام و پس از موفقیت در مراحل نظری ،عملی و مشاهده ای آزمون ، گواهینامه مهارت مربوطه را دریافت دارند.

2- گواهینامه های صادر شده توسط سازمان فنی و حرفه ای کشوربرای دوره های آموزشی  صادر میگردد.