پرسش و پاسخ

سوالات متداول قبل از ثبت نام

کتاب های آموزشی را می توانید از آموزشگاه خیام یار خریداری کنید. علاوه بر این ما لینک خرید آنلاین کتاب ها را در اختیار شما قرار می دهیم. کلیه جزواتی که بصورت چاپ شده قابل خریداری نمی باشند نیز بصورت یک فایل برای شما ارسال می شوند.

یادگیری هر مهارتی اول بستگی به تلاش فردی و پشتکار داره، بعد از اون شما میتونید از ابزار و راه هایی که سر راهتون قرار داره برای بالابردن سرعت در یادگیری استفاده کنید. در حقیقت هر فرد زمان یادگیری و هدف های متفاوتی داره برای همین نمیتونیم برای همه یه فرمول بنویسیم، پس در وهله اول تلاش و پشتکار شماست که راه رسیدن به هدف رو به شما نشون میده و ما آماده ایم که در این راه با شما همراه و همگام باشیم.

شما میتونید قدم اول را با مراجعه به سایت ما (ecm-a.com) و آشنایی با اساتید، دوره ها و کلاس هایی که ما برگزار میکنیم، بردارید. البته ما برای اطمینان خاطر شما از پیام رسان آنلاین استفاده می کنیم.

برای آشنایی دانش پژوهان با محیط آموزشی و نحوه تدریس اساتید ما یک جلسه کلاس رایگان در نظر گرفتیم که شرکت در آن کلاس سبب افزایش راندمان کار مدرس در طول دوره خواهد شد.

با مراجعه به سایت ما و ثبت نام در سایت میتونید به راحتی کلاس رایگان ثبت نام کنید. کافیه در سایت ثبت نام کنید و به صورت پیش فرض کلاس رایگان برای شما انتخاب میشود. پس از آن پشتیبانی با شما تماس گرفته و زمان کلاس تعیین میشود. اساتید ما راس ساعتی که انتخاب کردین با شما تماس میگیرن و کلاستون برگزار میشه.

خیر، شما یک جلسه کلاس رایگان قبل از ثبت نام ترمتون دارید.

بعد از اینکه شما کلاس رایگان بردارید بین 20 تا 3۰ دقیقه بعد تیم پشتیبانی ما، جهت هماهنگی ساعت برگزاری کلاس رایگان با شما تماس خواهند گرفت.

تقریبا 30 دقیقه یا کمی بیشتر

خیر، شما میتونید از طریق برنامه ی WhatsApp در کلاس رایگان شرکت کنید. اما برای کلاس توصیه میشود اسکایپ را نصب کنید.

ما برای برگزاری تمامی کلاس هامون از برنامه اسکایپ استفاده میکنیم، چون علاوه بر کیفیت تصویر و صدا، امکان چت همزمان با تماس تصویری داره که بقیه برنامه ها این امکان رو ندارند. مزیت دیگه اسکایپ اینه که هم نسخه کامپیوتر داره و هم نسخه های سازگار با انواع سیستم عامل گوشی هوشمند.

بعد ثبت نام شما، تیم پشتیبانی ساعت برگزاری کلاس رو با شما هماهنگ میکنن و شما میتونید از طریق Skype در کلاس شرکت کنید.

خیر، تمامی کلاس های ما از محل آموزشگاه برگزار میشه و از ابتدا تا پایان کلاس تحت نظارت تیم آموزش ما هست.

ارسال سوال

در صورتی که سوال خود را نیافتید با ما در میان بگذارید