مشاوره نرم افزاری

مشاوره نرم افزاری

طراحی و تولید نرم افزار فعالیتی می باشد که بیشتر ارزش کیفی آن به توانایی و تخصص کارشناسان بخش تولید مرتبط است. من به عنوان نیروی مشاور طراحی و تولید نرم افزار سعی دارم تا با درک ظرفیتهای موجود در مجموعه متخصین تولید نرم افزار، به متقاضیان نرم افزار در راه پیاده سازی و اجرای ایده هایشان کمک کرده و اقدامات تاثیرگذاری را برای رسیدن به اهداف آنها انجام دهم.

اصولا یکی از اساسی ترین دلایل در ساماندهی و اجرایی شدن موفق یک سیستم نرم افزاری در هر شرکت و سازمانی، مشاوره تخصصی با نیروی کارشناس حوزه مرتبط با نرم افزار می باشد که موجب می گردد تا مناسبترین شیوه در طراحی و تولید نرم افزار انتخاب گردد و تصمیمات درست و دقیق بر اساس دانش و تجربیات نیروی مشاور طراحی و تولید نرم افزار گرفته شود.

یکی از وظایف عمده من معرفی متقاضیان طراحی و تولید نرم افزار به گروه مهندسی مدیریت فناوری اطلاعات خیام می باشد که با استفاده از تجربیات و مشاوره طراحی و تولید نرم افزار مطابق با جدیدترین استانداردهای موجود و به شیوه های نوین و در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه، کمک شایانی به موفقیت یک پروژه نرم افزاری خواهند کرد. همین حالا فرم درخواست مشاوره طراحی و تولید نرم افزار را ارسال کنید. (حداکثر زمان پاسخگویی به پیام شما ۸ ساعت است.)